Kontakt

Kontakta oss

Besöksadress
DS FACILITY MANAGEMENT AB
Telefon: 08 12 00 39 00
Kemistvägen 6
183 79 TÄBY
www.dsfm.se

David StåhlDavid Ståhl
VD/CEO
08 – 12 00 39 01
0736 201 201
david@dsfm.se

Nikola KostadinovicNikola Kostadinovic
Account Manager
08 – 12 00 39 22
0736 201 222
nikola@dsfm.se

Ana TodorovicAna Todorovic
Account Manager
08 – 12 00 39 06
0736 201 206
ana@dsfm.se

Samba BaSamba Ba
Patrull
08 – 12 00 39 16
0736 201 216
samba@dsfm.se

Miljana Mirkovic
Reception
08 – 12 00 39 19
0736 201 219
reception@dsfm.se

 

Arbetsledare

Nicolas Friman
Arbetsledare
08 – 12 00 39 23
0736 201 223
nicolas@dsfm.se

 

Tommy StåhlTommy Ståhl 
CFO/EKONOMI
08 – 12 00 39 12
0736 201 212
tommy@dsfm.se

Kenny RockzterKenny Rockzter
Account Manager
08 – 12 00 39 13
0736 201 213
kenny@dsfm.se

Dragan KostadinovicDragan Kostadinovic
Arbetsledare
08 – 12 00 39 03
0736 201 203
dragan@dsfm.se

Jolanta MozejkoJolanta Mozejko
Arbetsledare
08 – 12 00 39 17
0736 201 217
jolanta@dsfm.se

Slavisa Madelic
Slavisa Madelic
Patrull
08 – 12 00 39 14
0736 201 214
slavisa@dsfm.se

 

Pitja Ståhl
HR
08 – 12 00 39 04
0736 201 204
pitja@dsfm.se

Augustin AltozanoAugustin Altozano
Affärsområdeschef
08 – 12 00 39 07
0736 201 207
augustin@dsfm.se

Marko SimonovicMarko Simonovic
Account Manager
08 – 12 00 39 11
0736 201 211
marko@dsfm.se

Saman FarajSaman Faraj
Arbetsledare
08 – 12 00 39 05
0736 201 205
saman@dsfm.se

Monika PtakMonika Ptak
Husfru
08 – 12 00 39 15
0736 201 215

HandymanRadan Sekulic
Ansvarig Handyman
08 – 12 00 39 18
0736 201 218
radan@dsfm.se
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hitta hit

DSFM sign up form


Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur excepteur sint occaecat cupidatat non

DSFMlogin form