fbpx

Kontakt

Kontakta oss

Besöksadress
DS FACILITY MANAGEMENT AB
Telefon: 08 12 00 39 00
Kemistvägen 6
183 79 TÄBY
www.dsfm.se

David Ståhl
VD/CEO
08 – 12 00 39 01
0736 201 201
david@dsfm.se
Augustin Altozano
AO/Sales Manager
08 – 12 00 39 07
0736 201 207
augustin@dsfm.se
Nikola Kostadinovic
Account Manager
08 – 12 00 39 220736 201 222
nikola@dsfm.se
Dragan Kostadinovic
Arbetsledare
08 – 12 00 39 03
0736 201 203
dragan@dsfm.se
Gordana Dordevic
Arbetsledare
08 – 12 00 39 24
0736 201 224
gordana@dsfm.se
Magdalena Konopko Szarek
Arbetsledare
08 – 12 00 39 25
0736 201 225
magdalena.konopko@dsfm.se
Jolanta Mozejko
Utveckling/Utbildningsansvarig
08 – 12 00 39 17
0736 201 217
jolanta@dsfm.se
Monika Ptak
Arbetsledare
08 – 12 00 39 15
0736 201 215
monika@dsfm.se
Slavisa Madelic
Förman
08 – 12 00 39 140
736 201 214
slavisa@dsfm.se
Pitja Ståhl
HR
08 – 12 00 39 04
0736 201 204
pitja@dsfm.se
Liza Cederholm
Redovisningsekonom
08 – 12 00 39 26
0736 201 226
liza@dsfm.se
Milica Ristic
0736 201 210
milica@dsfm.se
Kenny Rockzter
Account Manager
0736 201 213
kenny@dsfm.se
Ana Milutinovic
Mammaledig

Hitta hit

Intresseanmälan

Namn: *

Telefon: *

E-post: *

Nyheter

Ta del av vad som händer och de senaste nyheterna hos oss på DS Facility Management.

Läs mer

Kontakta oss idag

Har du ytterligare frågor och funderingar är du alltid välkommen att kontakta oss.

Kontakta oss

DSFM sign up form


Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur excepteur sint occaecat cupidatat non

DSFMlogin form