fbpx

Kontakt

Kontakta oss

 

Besöksadress                                   
DS FACILITY MANAGEMENT AB 
Telefon: 08 12 00 39 00
Kemistvägen 6
183 79 TÄBY
www.dsfm.se






    Augustin Altozano
    AO/Sales Manager
    08 – 12 00 39 07
    0736 201 207
    augustin@dsfm.se
    Nikola Kostadinovic
    Key Account Manager
    08 – 12 00 39 22
    0736 201 222
    nikola@dsfm.se
    Dragan Kostadinovic
    Arbetsledare
    08 – 12 00 39 03
    0736 201 203
    dragan@dsfm.se
    Gordana Dordevic
    Arbetsledare
    08 – 12 00 39 24
    0736 201 224
    gordana@dsfm.se
    Magdalena Konopko Szarek
    Arbetsledare
    08 – 12 00 39 25
    0736 201 225
    magdalena.konopko@dsfm.se
    Jolanta Mozejko
    Utveckling / Utbildningsansvarig
    08 – 12 00 39 17
    0736 201 217
    jolanta@dsfm.se
    Kenny Rockzter
    Account Manager
    08 – 12 00 39 13
    0736 201 213
    kenny@dsfm.se
    Ana Milutinovic
    Mammaledig
    Milena Madelic
    Account Manager
    08 – 12 00 39 05
    0736 201 205
    milena@dsfm.se

    Victor Tinnerstedt
    Key Account Manager
    08 – 12 00 39 08
    0736 201 208
    victor@dsfm.se

    Hitta hit

      Intresseanmälan

      Namn: *

      Telefon: *

      E-post: *

      Nyheter

      Ta del av vad som händer och de senaste nyheterna hos oss på DS Facility Management.

      Läs mer

      Kontakta oss idag

      Har du ytterligare frågor och funderingar är du alltid välkommen att kontakta oss.

      Kontakta oss

      DSFM sign up form


      Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur excepteur sint occaecat cupidatat non

      DSFMlogin form